bobbi Brown Pro

Foundation Brush Pędzel do podkładu

Przy pomocy tego pędzla uzyskasz nieskazitelny i naturalny efekt. Zapewnia idealny wygląd i pełne krycie. Może być stosowany do aplikacji wszystkich formuł naszych podkładów.

Concealer Brush Pędzel do korektora

Ukształtowany w taki sposób, aby docierać do najmniejszych zakamarków i nanieść pod oczy idealną ilość korektora Creamy Concealer. Concealer Brush może być także stosowany do miejscowej aplikacji Face Touch Up Stick od Bobbi. Jest w zestawie z ochronną skuwką.

Ultra Fine Eyeliner Brush
Pędzel do eyelinera

Ten łatwy w użyciu, cienki i ścięty pędzel Ultra Fine Eyeliner Brush tworzy nieskazitelną kreskę na powiece. Włosie pędzelka jest dokładnie zaostrzone i mocno zbite dla zapewnienia precyzyjnej aplikacji.

Eye Shadow Brush Pędzel do cieni

Mały, gęsty pędzelek z końskiego włosia precyzyjnie nanosi cienie od linii rzęs do załamania powieki. Zaokrąglone, fazowane krawędzie pozwalają na gładką aplikację, nie pozostawiając przy tym wyraźnych linii.

Face Blender Brush
Pędzel do pudru

Wspaniały pędzel mający wiele zastosowań. Idealny do aplikacji Shimmer Brick Compact na kościach policzkowych, aby nadać im naturalnie wyglądający migotliwy blask. Face Blender Brush może być także stosowany do aplikacji Sheer Finish Powder, różu lub pudru brązującego.

Blush Brush Pędzel do różu

Ten popularny pędzel do różu został zmodyfikowany i teraz posiada zaokrągloną główkę i luksusowe, bardziej miękkie włosie. Kształt pędzla pozwala na idealną aplikację odpowiedniej ilości różu.

3 Pan Palette Paleta

Paleta posiadająca 3 miejsca na produkty jest idealna do wykonania makijażu w domu lub w podróży, ma lusterko i została tak zaprojektowana, aby zmieściły się w niej Twoje trzy ulubione kolory cieni do powiek lub różu.


© Bobbi Brown Cosmetics, Wszystkie prawa zastrzeżone.